Akaryakıta bir indirim daha geldi! İşte, güncel tablo

Akaryakıt fiyatları peş peşe gelen indirim ve zam haberleri ile hareketlendi. Benzine zam mı geldi? Motorine dün gelen indirimin ardından bugün gece yarısından itibaren yeni bir indirim daha geldi. 4 Şubat Cumartesi akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Araç sahipleri güncel tabloyu merak etti. İşte, 4 Şubat güncel akaryakıt fiyatları..

Akaryakıta bir indirim daha geldi! İşte, güncel tablo

Benzin, motorin fiyatlarındaki dalgalanmalar indirim ve zam haberleriyle değişkenlik göstermeye devam ediyor.  Dalgalanmaların devam ettiği akaryakıt fiyatları araç sahipleri tarafından merak edildi. İşte, 4 Şubat güncel akaryakıt fiyatları... 

 Akaryakıta bir indirim daha geldi! İşte, güncel tablo - Resim : 1

Akaryakıt sektörü temsilcileri gece yarısından itibaren geçerli olacak olan indirimi duyurdu. Arka arkaya gelen zam ve indirimlerin ardından araç sahipleri sabah uyandıklarında güncel akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. 4 Şubat Cumartesi akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? 

Akaryakıta bir indirim daha geldi! İşte, güncel tablo - Resim : 2

İNDİRİM GELDİ

Motorine 2 Şubat Perşembe gününden itibaren 1 lira 2 kuruş indirim geldi. 3 Şubat Cuma günü gece yarısından itibaren motorine 65 kuruş daha indirim geldi. 3 Şubat Cuma gününden geçerli olmak üzere otogaz grubuna da 1,07 TL fiyat artışı geldi.

BİR İNDİRİM DAHA!

4 Şubat Cumartesi günü gece yarısından sonra motorin litre fiyatı için 68 kuruşluk bir indirim geldi. İşte, 4 Şubat akaryakıt fiyatları...

Akaryakıta bir indirim daha geldi! İşte, güncel tablo - Resim : 3

4 ŞUBAT 2023 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul'da bir litre benzin fiyatı 17,92  TL

İstanbul'da bir litre motorin fiyatı 21,52 TL

İstanbul Avrupa yakasında bir litre LPG fiyatı 11.99  TL oldu.