Akılalmaz olay! İcraya giden avukatı dövdüler

Genç avukat, haciz işlemi için gittiği kafede işletmeciler tarafından dövülerek ağır yaralandı. Olayın sorumluları çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Akılalmaz olay! İcraya giden avukatı dövdüler

Antalya'da haciz için gittiği kafede darp edilen 26 yaşındaki Avukat Uğurcan Arslan, ağır yaralandı.  

Edinilen bilgiye göre, olay, geçtiğimiz cuma günü öğle saatlerinde Muratpaşa ilçesinde bulunan bir kafede meydana geldi.  Avukatlar Bertan Kırankaya, Uğurcan Arslan ile haciz memuru ve bir polis memuru, borçları yüzünden haciz işlemi başlatmak üzere kafeye gitti. İşletme yetkilileri ile haciz işlemlerini tebliğ eden avukatlar arasında tartışma çıktı. Bu sırada işletme sahiplerinden biri eline aldığı sopayla Avukat Uğurcan Arslan'a saldırdı. Başına ve beline aldığı sopa darbeleri nedeniyle ağır yaralanan Arslan, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Olay sonrası 3 işletme çalışanı polis tarafından gözaltına alındı. Olay yerinde bulunan 1.5 metre uzunluğundaki sopa ise delil amaçlı polis merkezine götürüldü.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 3 şüpheli çıkarıldıkları Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı. Yaralı avukatın durumunun ise iyi olduğu belirtildi.