Akrep dizisi 4. Bölüm Fragmanı , "Bunun bir çözümü var... Evleneceğiz!"

Yayınlandığı günden itibaren merakla takip edilen Akrep dizisinin 4. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Merve, Fikret ve Ferda'yı sarmaş dolaş görür. Perihan, Merve'yi evine getirir ve annesine karşı doldurur. Her şeyi itiraf etmek isteyen Aras, Ferda tarafından şantaja uğrar.

Kaynak: tv100.com

İlk bölümü ve iddia oyuncu kadrosu ile izleyicinin dikkatini çeken Akrep dizisinin 4. bölümü 1 Ocak Cuma akşamı saat 20.00'de STAR TV'de olacak.

Akrep dizisi 3. Bölüm Özeti

Ferda, Fikret'in sorgulamaları karşısında atağa geçer ve Fikret'i suçlamaya başlar. Ferda'nın manipülasyonu karşısında Fikret geri adım atıp özür diler. Hastanede olayların kontrolünü kaybetmenin gerginliğini yaşayan Perihan, bir de Hacer'den Ferda'nın evine geldiğini öğrenince, harekete geçer!

Kendi evine gizlice giren Perihan; Fikret'e, Ferda'nın gerçek yüzünü göstermek için adeta bir ajan ibi çalışır! Evdeki bebek kamerasını gizli kamera olarak kullanacağı bir oyun kurar!

Amacına ulaşır!

Fikret, yeniden Berna'nın öldürüldüğünden şüphelenmeye başlar. Berna'nın öldüğü gün Aras ve Ferda'nın hangi hastanede olduğunu araştırır. Ferda, Fikret'i geri kazanmak için yeni bir hamle yapar ve onu Sapanca'daki eve getirir.

Perihan, Fikret'in Ferda'nın yörüngesinden çıkamayacağını anlayınca, Ferda'yı kendi silahıyla vurmaya karar verir ve Merve'yi alarak Sapanca'ya gider! Tüm bu olup biten, hepsinin aklını karıştırır! Neler olup bittiğini öğrenmek için daha çok soru sormaya başlarlar! Aras ise tamamen paniklemiş bir hale gelir.