Aksaray'da 8 ayrı hırsızlık suçundan hapis cezası bulunan kadın yakalandı!

Aksaray'da İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından, hakkında 8 ayrı hırsızlık suçundan 16 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan 34 yaşındaki Aysel G. yakalandı. Emniyete götürülen Aysel G. sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Aksaray'da 8 ayrı hırsızlık suçundan hapis cezası bulunan kadın yakalandı!

Aksaray’da 8 ayrı hırsızlık suçundan aranan ve hakkında 16 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan kadın, polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.
Aksaray’da suçun önlenmesi ve suçluların yakalanarak adalete teslim edilmesi için çalışmalarını sürdüren İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, 8 ayrı evden hırsızlık yapan ve hakkında kesinleşmiş 16 yıl hapis cezası bulunan Aysel G.'nin (34) yakalanması için çalışma başlattı. Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde araştırma ve takip yapan ekipler, Aysel G.'nin Laleli Mahallesi’nde bir ikamette saklandığını tespit etti.

Aksaray'da 8 ayrı hırsızlık suçundan hapis cezası bulunan kadın yakalandı! - Resim : 1

Belirlenen ikamete operasyon düzenleyen polis, şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Sorgulanmak üzere emniyete götürülen Aysel G., buradaki işlemlerinin ardından çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.