Alanyaspor maçı bitti, ortalık karıştı! Galatasaray ve Fenerbahçe arasında şampiyonluk tartışması! Sosyal medyada sert paylaşımlar !

Fenerbahçe'nin Süper Lig'in 25.haftasında Alanyaspor ile 2-2 berabere kaldığı maçın ardından Galatasaray ile Fenerbahçe arasında şampiyonluk tartışması yaşandı. İki kulüp sosyal medya üzerinden birbirlerini hedef aldı.

Alanyaspor maçı bitti, ortalık karıştı! Galatasaray ve Fenerbahçe arasında şampiyonluk tartışması! Sosyal medyada sert paylaşımlar !

Fenerbahçe, Trendyol Süper Lig’in 25.haftasında evinde konuk ettiği Alanyaspor ile 2-2 berabere kaldı. Bu sonuçla puanını 64’e çıkaran sarı-lacivertli takım liderliği 66 puanı bulunan Galatasaray’a kaptırdı. Sarı-lacivertliler kaybedilen puan nedeniyle büyük üzüntü yaşarken maçın ardından Galatasaray ve Fenerbahçe arasında şampiyonluk üzerinden polemik yaşandı.

Alanyaspor maçı bitti, ortalık karıştı! Galatasaray ve Fenerbahçe arasında şampiyonluk tartışması! Sosyal medyada sert paylaşımlar ! - Resim : 1

GALATASARAY'DAN PAYLAŞIM

Galatasaray’ın sosyal medya hesabı X’ten Fenerbahçe maçının ardından yapılan paylaşımda tartışmalı hakem kararlarına atıfta yapılarak,” Kırmızı kartlara kör bir hakem, komik bir penaltı… Skandal hakem kararlarıyla şampiyonluğu emeklilik ikramiyesi olarak verme operasyonunuz gerçekleşmeyecek, baskıya boyun eğenlere rağmen hak eden kazanacak! #Hedef24 #KONSANTRASYON #KenetleninBaşkaGalatasarayYok” ifadelerine yer verildi.

Alanyaspor maçı bitti, ortalık karıştı! Galatasaray ve Fenerbahçe arasında şampiyonluk tartışması! Sosyal medyada sert paylaşımlar ! - Resim : 2

FENERBAHÇE'DEN GALATASARAY'A CEVAP

Galatasaray’ın paylaşımına Fenerbahçe’den yanıt geldi. Yapılan paylaşımda şunlar kaydedildi:

“Kör hakemleri, komik penaltıları, yıllarca konuşulan skandal hakem kararlarını ve tiyatro maçları en iyi bilen; kurgu şampiyonluklarıyla futbol tarihine kazınan, dualarla himmetlerle ayağa kaldırılan kulübe notumuz; “Kişi kendinden bilir işi…” Bu sezon saha içi saha dışı kurgularınız tutmayacak; algı, manipülasyon ve yalanlar değil hak eden kazanacak, FENERBAHÇE ŞAMPİYON OLACAK."