Alevlere teslim olan ev yangın sonrası kullanılamaz hale geldi

Aydın'ın köşk ilçesinde bir evde çıkan yangın korku ve paniğe neden oldu. Nedeni henüz tespit edilemeyen yangın ekiplerin zamanında müdahalesiyle söndürülürken ev maddi hasar aldı.

Alevlere teslim olan ev yangın sonrası kullanılamaz hale geldi

 Aydın'ın köşk ilçesinde bir evde çıkan yangın çevredeki vatandaşların durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirilmesiyle kontrol altına alındı. Nedeni henüz tespit edilemeyen yangın kısa sürede söndürülürken ev maddi hasar aldı.

EV YANGIN SONRASI KULLANILMAZ HALE GELDİ

 Yangın, Köşk ilçesi Altıeylül Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Taksim Sokak üzerinde bulunan M.E.A.’ya ait bir evde, henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Duman ve alevleri gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine bölgeye polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kısa sürede bölgeye gelen itfaiye ekipleri, yangına müdahale etti.

Ekiplerin çabası sonunda yangın söndürülürken, alevlere teslim olan ev kullanılamaz hale geldi. Yangın esnasında evde kimsenin olmaması muhtemel bir facianın önüne geçerken, yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için inceleme başlatıldı.

 

Alevlere teslim olan ev yangın sonrası kullanılamaz hale geldi - Resim : 1