Amatör küme maçında gerginler anlar! Teknik direktörün o hareketi sahayı karıştırdı!

Denizli 1. Amatör Küme C Grubu 4.haftasında Yeni Güneyspor - MY Kocaçınarspor ile oynanan maçta ortalık bir anda karıştı. MY Kocaçınarspor Teknik Sorumlusu Muhsin Kayan, taca çıkan topu gecikmeyle rakip futbolcuya verince itiş kakışmalar yaşandı. Hakem Yeni Güneyspor takımının futbolcusuna kırmızı kart gösterince yöneticilerden biri MY Kocaçınarspor yedek kulübesine yönelince saha içinde gerginlik oldu.

Denizli 1. Amatör Küme C Grubu 4. haftasında Denizli’nin Güney ilçesinde Yeni Güneyspor ile  MY Kocaçınarspor takımları karşılaştı. Maçta yeşil sahalarda görülmek istenmeyen olaylar çıktı.

TOPU ELİNE ALDI, OYUNCUYA GEÇ VERDİ

MY Kocaçınarspor Teknik Sorumlusu Muhsin Kayan, maçın 38. dakikasında taca çıkan topu eline alıp birkaç saniye geciktirerek rakip oyuncuya verince ortam bir anda gerildi.

FUTBOLCU TOPU TEKNİK DİREKTÖRE ATTI

Gecikmeye sinirlenen ev sahibi takımın futbolcusu, topu Teknik Sorumlu Muhsin Kayan’ın üzerine attı. Futbolcu ve antrenör arasında yaşanan itiş kakış, her iki tarafın araya girmesiyle büyümeden önlendi.

KIRMIZI KARTIN ARDINDAN SAHA İÇİ VE DIŞI KARIŞTI

Pozisyonu değerlendiren maçın hakemi, oyuncuya kırmızı kart gösterdi. Yaşananlardan Kocaçınarspor Teknik Sorumlusu Muhsin Kayan’ı sorumlu turan Yeni Güneyspor futbolcuları ve yöneticileri, hakeme tepki gösterdi. Hakem, bunun üzerine Yeni Güneyspor Yöneticisi Ercan Tavacı ile birlikte yedek kulübesindeki bir idareciyi daha kırmızı kartla cezalandırdı.

Gördüğü kırmızı kart sonrası öfkelenen Yeni Güneyspor Yönetici Ercan Tavacı, konuk ekibin yedek kulübesine yönelerek, olayların fitilini ateşleyen antrenörün üzerine yürüyünce, saha içi bir anda karıştı. Olaylara saha içi ve yakınlarında görevde bulunan güvenlik güçleri müdahale etti. Maçı izleyen taraftarlar da aşağıya inerek misafir takım yedek kulübesini ve tel örgüleri tekmeledi. Yaklaşık 10 dakika duran maç, olayların yatışması sonrasında kaldığı yerden devam etti.