Gökdelende soyunan kadınlardan yeni skandal!

Daha önce de çeşitli ülkelerde yaptıkları eylemlerle kendilerinden söz ettiren ve gündem olan Ukraynalı Butt Squad üyeleri bu kez Karadağ'da ortaya çıktı.

Dubai'de bir gökdelenin balkonunda çıplak poz veren 40 kadının fotoğraf çekimi ülkeyi karıştırmıştı. Kadınların cinsel içerikli bir film şirketi için çalıştığı öğrenilmişti. Skandal olayla uzun süre gündemden düşmeyen kadınlar şimdi de Karadağ'da ortaya çıktı. Grup üyeleri kadınların yol ortasında birbirlerini hortumla ıslattığı kareler sosyal medyada tekrar gündem oldu.

Dubai'de ünlü Marina bölgesinde cinsel içerikli bir film şirketi için yapılan fotoğraf çekimi ortalığı ayağa kaldırmıştı. Balkonda yapılan çekimlerde yer alan yaklaşık 40 modelin görüntüleri sosyal medyada kısa sürede yayılmıştı.

Görüntülerin viral olması üzerine polis harekete geçmiş, ekip ve modeller, kamu ahlakına aykırı hareket etmek suçlamasıyla gözaltına alınıp kısa bir süre hapiste tutulmuşlardı.

Karadağ'da ana yol üzerinde soyunarak hortumla kendilerini sulayan üç kadın, uygunsuz giyindikleri için geceyi karakolda geçirdi ve para cezasına çarptırıldı. Öte yandan skandal üçlünün bu anlamsız şovuna destek olan itfaiyeciler de ceza almaktan kurtulamadı. Butt Squad üyeleri performanslarından etkilenen itfaiyecilerin fotoğraflarını sızdırdığını iddia etti.

Fatih'te korkutan yangın! BİM 28 Eylül aktüel ürünler kataloğu yayınlandı! A101 25 Eylül 2021 Aktüel ürünler kataloğu! BİM 24 Eylül aktüel ürünler kataloğu yayınlandı! ŞOK 22-28 Eylül 2021 Aktüel ürünler kataloğu! HAKMAR aktüel ürünler kataloğu 25 Eylül 2021...