Intagram'da şoke eden değişiklik! Instagram hikaye yeni özellik! İşte, Instagram story kısıtlaması

Instagram, yepyeni bir özellikle kullanıcılarını karşıladı. En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram'da hikaye paylaşımına yeni bir özellik getirildi. İşte, Instagram kullanıcılarını yakından ilgilendiren Instagram story kısıtlaması özelliği ile ilgili detaylar...

Kaynak: tv100.com

Sosyal medya kullanıcıları Instagram'a getirilen kısıtlama özelliği ile şoka uğradı. Gündelik yaşamdan kesitlerin paylaşıldığı 'Instagram hikayeler' ile ilgili yenbi bir özellik getirildi. Artık Instagram kullanıcıları hikaye paylaşımı yaparken bellirli sayıda paylaşım yapabilecekler. İşte,  Instagram story kısıtlaması hakkında merak edilenler...

INTAGRAM'DA ŞOKE EDEN DEĞİŞİKLİK!

Milyonlarca kullanıcısı olan Instagram, şimdi yepyeni bir özellik ile karşımızda. Sosyal medyada çok vakit geçiren ve özellikle gündelik hayatında çokça Instagram hikayesi paylaşmayı sevenler için üzen haber geldi. Artık Instagram hikayeleri kısıtlanacak. 

Hikaye paylaşımını kısıtlayan bu özellik ilk olarak Instagram kullanıcısı Phil Ricelle tarafından farkedildi. Ricelle, Instagram'da yaklaşık 33 hikaye paylaştı ve attığı hikayelerden sadece 3'ünün takipçilere gösterildiğini fark etti.

Kullanıcılar, Ricelle'in attığı hikayelerin hepsini görmek için "Hepsini göster" düğmesine basmak durumunda kaldı. Sizin takipçileriniz de attığınız hikayelerin hepsini görmek için  "Hepsini göster" seçeneğine tıklamazsa, bir sonraki kişinin hikayelerine geçiş yapıyor. Bu özellik gündelik hayatında Phil Ricelle gibi çokça story paylaşımı yapanları ilgilendiriyor.

INSTAGRAM HİKAYE YENİ ÖZELLİK!

Instargam'a getirilen bu yeni özellik ile  her bir algoritma değişiminde etkileşim ve görünürlük açısından sıkıntı yaşayan içerik üreticileri, görünürlük yarışına girmiş durumda. Instagram hikaye kısıtlama özelliği, hikayeleri güvenilir bir alan olmaktan çıkarıyor. 3. hikayeden sonra hikaye paylaşımları artık diğer hikayelere göre daha düşük görüntüleme sayısına sahip olabiliyor.

INSTAGRAM STORY KISITLAMASI

Sosyal medya devi Instagram'a getirilen sınırlı hikaye paylaşımı, art arda paylaşım yapan kullanıcıların izlenimlerini azaltacağa benziyor. 

Cüneyt Arkın'ın ölümüyle ilgili ilk açıklama 230 bin dolarlık kaza! Cüneyt Arkın'ın cenaze programı belli oldu 7 bin 200 TL'ye kadar Aile Destek Programı! Eda Ece yeni imajıyla büyüledi! Konser ücretleri dudak uçuklattı!