Önce ezip, sonra tekmelemişti! "Pes" dedirten savunma

Ordu'nun Korgan ilçesinde İbrahim P., ayrılmak üzere olduğu eşi Selime P.'yi 4 çocuğunun gözleri önünde önce aracıyla ezip, sonra tekmelemişti. Savunması ise pes dedirtti!

Kaynak: A.A

Ordu’nun Korgan ilçesinde boşanma aşamasında olan eşini minibüsle ezerek ölümüne yol açan koca, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Emniyette ve savcılıkta verdiği ifadede "Ben çarptığım kişin eşim olduğunu bilmiyordum. Kazayla oldu" dediği ortaya çıktı.

Ordu'nun Korgan ilçesinde İbrahim P., ayrılmak üzere olduğu eşi Selime P.'yi 4 çocuğunun gözleri önünde önce aracıyla ezip, sonra tekmelemişti. Ağır yaralanan kadın hastanede hayatını kaybederken ölümüne sebep olan İbrahim P. ise gözaltına alınmıştı.

Tutuklandı

Geniş güvenlik önlemleri altında mahkemeye çıkarılan İbrahim P., burada gerçekleşen mahkeme sonunda tutuklanarak Ünye Cezaevi’ne gönderildi.

"Pes" dedirtti

İbrahim P., emniyette ve savcılıkta verdiği ifadede, olayın kazayla olduğunu savunarak, "Ben çarptığım kişin eşim olduğunu bilmiyordum. Olaydan sonra herhangi bir tekmeleme eyleminde bulunmadım. Sadece sırtı dönüktü, başını çevirmeye çalıştım. Kazayla oldu" dedi.

Olay anı kamerada

Öte yandan, olayın gerçekleştiği anlar, bölgedeki bir iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi. Görüntülerde, Selime P'nin kızıyla birlikte yolda yürüdüğü, İbrahim.P'nin ise kendisine ait minibüsle eşine çarptığı görülüyor.

Dört çocuk annesi kadının minibüs ile park halindeki başka bir araç arasında sıkıştığını gören vatandaşların kaza yerine doğru koştuğu anlar da görüntülerde yer alıyor.

Selime P.'nin cenazesinin yarın ilçede toprağa verilmesi planlanıyor.

Senden Daha Güzel 4. bölüm izle Balkan Ninnisi 2. bölüm izle Belalı Karakol filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Gelin Halayı filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Türkler Çıldırmış Olmalı filmi konusu nedir? Cezaevinde isyan: 49 ölü