AK Partili başkan ile robot arasında yaşanan ilginç diyalog

Şanlıurfa'da Karaköprü Belediyesi’nin Başkanı Metin Baydilli ile hizmete açılan bilim merkezindeki robot arasında ilginç bir diyalog yaşadı. Metin Baydilli, roboto "En çok kimi seviyorsun?" diye sordu. Robotun verdiği cevap ise şaşkınlık yarattı.

This browser does not support the video element.

Şanlıurfa'da, Karaköprü Belediyesi tarafından inşaa edilen Battani Uzay ve Havacılık Bilim Merkezi'nin açılış öncesi ziyaret eden AK Partili Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ile ‘Ada' isimli robot arasında yaşanan diyalog sosyal medyada gündem oldu. 

Metin Baydilli, robota "En çok kimi seviyorsun?" diye sorunca, Ada isimli robot, "Beni buraya getiren Karaköprü Belediyesi'ni ve bu merkezi hizmete sunan Metin Baydilli başkanımı çok seviyorum" cevabını verdi. 

Robot Ada, Şanlıurfa'ya ait 'Kara Köprü Narlıktır' türküsü eşliğinde dans etti.Ters yöne giren sürücü dehşet saçtı! Şarküterideki cinayetin görüntüsü ortaya çıktı Maske takmayan müşteri dehşet saçtı Su çulluğunun dansı sosyal medyada ilgi gördü Silahlı çatışmayı elleri cebinde izledi Belediyenin işlettiği kafeye saldırı kamerada