Yemin dizisinin yeni başrol oyuncusu belli oldu

Kanal 7'nin aldığı reytinglerle birçok dev bütçeli diziden daha çok izlenen günlük dizisi Yemin sete çıktı.

Kaynak: Birsen Altuntaş - tv100

Karamel Yapım imzalı dizinin başrol oyuncusu Özge Yağız'la pandemi nedeniyle erken yapılan sezon finalinde yollar ayrılmıştı.

Yağız'ın yerine başrolü kimin alacağı merak konusuydu. Rol yüzlerce genç yetenek arasından İlayda Altuntaş'ın oldu.

İlayda Altuntaş kimdir?

Bir dönem Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'nde yaşayan 21 yaşındaki İlayda Altuntaş, 5 bin genç kız arasından yapılan elemelerin ardından ilk 20'ye girerek Miss Turkey 2016 yarışmasında finalist olmuştu.

.Altın Emlak Ayvalık Şubesi danışmanlarından Elif Yeğin'in kızı İlayda Altuntaş, güzelliği, eğitimi ve donanımı ile Miss Turkey 2016 yarışması finalistlerinden biri oldu. 5 bin genç kız arasında ilk 20'ye girerek finalist olan Altuntaş, 14 numarayla yarışmada boy gösterdi.

Saint Michel Fransız Lisesi'nden mezun olan, Kanada'dan da aldığı lise diploması ile çift lise mezunu olan İlayda Altuntaş, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransızca Öğretmenliği hazırlık sınıfı öğrencisi. 21 yaşında olan İlayda Altuntaş, güzelliği kadar yüzme, bisiklet ve piyanodaki yeteneği ile de dikkat çekiyor.

Serdar Ortaç'ın eski eşinden iç çamaşırsız poz! Karan Özçivit'ten kahkaha attıran cevap! 7 Aralık reyting sonuçları açıklandı! Zirvede... Sigaraya zam geldi mi? Sigara zammı ne kadar oldu? Ezgi Çağlar'dan dudak ısırtan paylaşım! Hafsanur Sancaktutan süper minisiyle mest etti