Yeni Hayat dizisine yeni oyuncu

Kanal D'de pazartesi akşamları ekrana gelmesi planlanan Karga Seven Pictures imzalı Yeni Hayat dizisinin çekimleri başladı.

Kaynak: Birsen Altuntaş - tv100

Elif Usman'ın yazdığı, Başak Soysal ile Cem Özüduru'nun yönettiği dizinin ekibine Orçun İyinemli katıldı.

Serkan Çayoğlu ile Melisa Aslı Pamuk'un başrolünü oynadığı dizide İynemli sürpriz bir karaktere hayat verecek.

Orçun İynemli kimdir?

Orçun İynemli, 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Çukur dizisinin başarılı karakteri Aras Bulut İynemli’nin abisi olan Orçun İynemli; ilk oyunculuk deneyimini 2000 yılında rol aldığı Koçum Benim dizisi ile yaşamış; Öyle Bir Geçer Zaman ki, Adı Mutluluk, Avrupa Yakası ve Hırsız Polis dizilerinde de rol almıştır.

Ünlü oyuncu, Fox Tv ekranlarında yayınlanan; baş rolü Kutsi ve Özge Özberk’in paylaştığı Kalbimdeki Deniz dizisinin kadrosunda yer almış ve Ünal karakterini canlandırmıştır.

İki oyuncu arasındaki kan bağını bilmeyen birçok vatandaş, birbirlerine olan benzerliklerini gördüğünde oldukça şaşırmaktadır ancak Orçun İynemli ve Aras Bulut İynemli’nin kardeş oldukları bilgisi bu benzerliğin nedenini ortaya koymaktadır.

Karan Özçivit'ten kahkaha attıran cevap! 7 Aralık reyting sonuçları açıklandı! Zirvede... Sigaraya zam geldi mi? Sigara zammı ne kadar oldu? Ezgi Çağlar'dan dudak ısırtan paylaşım! Hafsanur Sancaktutan süper minisiyle mest etti Hülya Avşar ve Müjde Ar'ın gizli fotoğrafları...