Anne ve babasını öldürdü!

Cani adam genç kızın ailesini öldürdükten sonra kendisini kaçırdı ve 88 gün boyunca esir tuttu. Mucizevi şekilde kaçmayı başaran genç kız yaşadıklarını anlattı...

Kaynak: TV100.COM

Jayme Lynn Closs, James ve Denise Closs'un tek çocuğuydu. Jake Thomas Patterson, Amerika Wisconsin'de 5 Ekim'de genç kızın ailesiyle yaşadığı eve gitti ancak başarılı olamayınca geri döndü. Ardından bir kez daha denedi, yine başarısız olmuştu ancak vazgeçmiyordu. Son denemedi 15 Ekim 2018'de Jake Thomas Patterson bir kez daha eve gitti.

Bu kez yanında silah da vardı. Ailesini katlettikten sonra genç kızı kaçırdı. 13 yaşındaki kız 21 yaşındaki adama direnememişti ve hayatının en büyük korkusunu yaşamıştı. O sırada en çarpıcı detay ise polisin elinden kurtulması oldu. 911 aranmıştı ancak ilk başta yaşanan anlaşmazlık nedeniyle ekipler olay yerine geldiğinde Patterson kaçmayı başarmıştı ve aralarında sadece 20 saniye vardı.

Evi aradıklarında girişte James Closs'un, yukarıda banyoda ise Denise Closs'un cesedini buldular. Küçük kızdan ise iz yoktu. Patterson ailesine ait bir evde küçük kızı esir olarak tuttu. Bazı günler ailesini görmeye gittiğinde onu kilitliyor ve her defasında ölümle tehdit ediyordu.

Küçük kız ailesinin hunharca katledilmesinin ardından ne yapacağını bilmez bir halde sapık adamın isteklerine boyun eğiyordu. Aksi halde gözünü kırpmadan kendisini öldürebileceğini biliyordu.