Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden Muhittin Böcek açıklaması

Antalya Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, başkan Muhittin Böcek’in durumunun anlık olarak takip edildiği ve 7 Eylül’den beri 1 haftadır aralıksız yoğun bakım ünitesinde solunum cihazına bağlı olarak tedavi edilmekte olduğu tekrar hatırlatıldı.

Google Haberlere Abone ol

Açıklamada son 24 saat içerisinde Muhittin Böcek son durumunda olumsuz bir gidişata rastlanmadığı bildirilirken tedavisinin bir süre daha her türlü imkan kullanılarak sürdürüleceği kamuoyu ile paylaşıldı.

 Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, “Doktorlarından alınan bilgilere göre, Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’in son 24 saatlik sağlık durumunu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunuyoruz. #TürkiyeSeninleMuhittinBöcek” ifadeleri kullanıldı.

 

Geçtiğimiz gün yapılan açıklamada da Muhittin Böcek’in en son yapılan koronavirüs testlerinin(PCR) de negatif çıktığı kamuoyuyla paylaşılmıştı.

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, “Makineye bağlı şu anda, o anlamda takipleri devam ediyor. Çok kısa bir zamanda olmasa da yavaş yavaş iyileşecek. İnşallah iyileşip sevdiklerine kavuşur, dualarımız onunla” şeklinde konuşmuştu.