Yürek yakan feryat! "Yaktın bizi oğlum"

Antalya'da  gece bekçiliği yapan Süleyman Hortul iş yerinden Serik'teki evine dönüş yolunda park halindeki motosikletinin yanında ölü bulundu. Acı haberi olay yerinde alan baba Yener Hortul ise "Yaktın bizi oğlum" diye gözyaşı döktü.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: DHA

Olay, saat 04.30 sıralarında  Antalya'nın Serik ilçesine  bağlı Abdurrahmanlar Mahallesi Azaplar mevkiinde meydana geldi. Bir iş yerinde gece bekçisi olarak çalışan Süleyman Hortul, Antalya'dan Serik'teki evine dönmek için yola çıktığı motosikletinin yanında, yerde kanlar içinde yatarken bulundu.

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Süleyman Hortul'un yaşamını yitirdiğini belirlendi.

Yapılan ilk incelemede Süleyman Hortul'un başına yara aldığı, motosikletinin ise hemen baş ucunda park halinde durduğu ve herhangi bir kaza izi bulunmadığı anlaşıldı. Yine olay yerinde başka bir araca ait olduğu tahmin edilen parçalar bulundu.

'Biz sensiz ne yaparız'

Olayı haber alıp, gelen Hortul'un babası Yener Hortul ve diğer yakınları gözyaşlarına boğuldu. Yener Hortul, "Yaktın bizi oğlum, biz sensiz ne yaparız" diyerek ağladı. Hortul'un cenazesi, savcının incelemesinin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.