Otobüste maske krizi! Uyarılınca çılgına döndü

Otobüste maske takmasını isteyen otobüs şoförüne hakaretler yağdırdı, tehdit etti. O anlar sosyal medyada paylaşıldı büyük tepki topladı.

Antalya'nın Kepez ilçesinde meydana gelen olayda, Meydan-Yeniköy hattında otobüs şoförü durağa gelerek yolcu almaya başladı.

Bu sırada otobüse binen bir kadın yolcu, şoförün maske takması konusunda uyardı ancak kadın oralı olmadı. Şoför ise maske takmadan yola devam otobüse alamayacağını söyledi. Bunun üzerine kadın yolcu, maske takmamakta direnerek şoföre hakaretler etmeye başladı.

"Sana bunun bedelini çok pis ödeteceğim”

Kadın bir süre daha hakaret ettikten sonra otobüsten aşağı indi. Bu kez ise diğer yolculara da hakaret etmeye başladı. Kadın, "Maske takmıyorum. Ben engelliyim. Bugün maske takmıyorum. Bak görüyorsunuz. Benim evde çocuğum bekliyor. Aşağı inmiyorum. Şimdi polis gelecek. Bunu da çekin. Sakin olamıyorum. Bu insanların hiçbirisi beni sakinleştiremez. Doktorlarınız gelse beni sakinleştiremez. Sana ben soracağım. Çek lan beni şoför bozuntusu. Nerede polisler? Senin çocuğun senin anan benim yaşadıklarımın yüz bin katını yaşasın. Sen pisliğin tekisin. Senin hiçbir vasfın yok. Sana bunun bedelini çok pis ödeteceğim” diyerek sağa sola bağırdı.
O anlar ise bir yolcu tarafından saniye saniye kaydedildi. Sosyal medya görüntülerin paylaşılmasının ardından kadına çok sayıda izleyici tepki gösterdi. Şoförün ise yarın avukatı aracılığıyla kadın hakkında suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.