Armağan Çağlayan, Bahar Candan'ın sözlerine verecek yanıt bulamadı

Armağan Çağlayan'ın konuğu olan Bahar Candan, giydiği kıyafet ve açıklamaları ile programa damga vurdu.

Google Haberlere Abone ol

Katıldığı İşte Benim Stilim programı ile ünlenen ve yaşam tarzı ile gündemde kalmayı başaran Bahar Candan, Armanğan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu.  Bahar Candan'ın kendi zekası ile ilgili yaptığı açıklamalar karşısında Armağan Çağlayan şaşkınlığını gizleyemedi.  İlginç kıyafeti ile de dikkat çeken Bahar Candan, program sonunda Nur Yerlitaş'ın kendisi için diktiği kıyafeti  giydi.

Candan: 5 bin TL'ye sehpam olacak insanlar var

"Bahar Candan, programın sonunda çok sevdiğini söylediği Nur Yerlitaş'ın kendisi için diktiği bir elbiseyi giydi. 5 bin TL maaş + SGK ile arkadaş arayan Bahar Candan, insanların bu paraya onun sehpası olmayı kabul ettiğini söyledi.

"Beynimin dörtte birini kullanıyorum"

Bahar Candan'ın "Beynimin dörtte birini kullanıyorum. Çünkü öyle. Bana da yetiyor zaten." sözleri üzerine Armağan Çağlayan "O kadar zekisiniz ki o yüzden dörtte birini kullanıyorsunuz, salaklık bende anlamadım." diye yanıt verdi.

"Aslında piti piti demek gerek"

Bunun üzerine Bahar Candan ise, "Estağfurullah, aslında 'esta piti piti' demeliyiz. Anlatırdım ama anlatmayacağım çünkü dörtte birini kullanıyorum." ifadelerini kullandı.

Candan kendisinin bir ikon olduğunu söyleyerek, "Ben teknoloji gibiyim. Ne kadar iyiyse o kadar pahalıdır. Ne kadar güzelse o kadar iyidir. Ben o nedenle çok kolayım. Benden daha çok erkek hayranı olan başka bir kız da tanımıyorum. Ben çok ünlüyüm" dedi. Kaynak: Haberler.com