Aşk haberleri asılsız çıktı! Cansu Taşkın Yılmaz Erdoğan’a bir yıldır ulaşamıyor!

Manken Cansu Taşkın’ın katıldığı bir programda Yılmaz Erdoğan ile ilgili olarak “İki yıldır aşk yaşıyoruz” açıklaması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İlişki haberleri sonrası gözler Yılmaz Erdoğan'a çevrilirken gerçeğin bambaşka olduğu ortaya çıktı. tv100 Magazin Hattı’ndan Onur Üçkarışoğlu'nun haberine göre aralarında kesinlikle böyle bir aşk olmadığı yıllar önce sadece bir kaç kez görüştükleri öğrenildi.

Aşk haberleri asılsız çıktı! Cansu Taşkın Yılmaz Erdoğan’a bir yıldır ulaşamıyor!

tv100 Magazin Hattı muhabiri Onur Üçkarışoğlu'nun edindiği bilgiye göre ikilinin tanışması 2 yıl önce Maslak'ta düzenlenen etkinliğe gelen Cansu Taşkın, Yılmaz Erdoğan'a gidip "Rica etsem bir fotoğraf çekilebilir miyiz? isteğinde bulunması ile başlıyor.

GERÇEK BAMBAŞKA ÇIKTI

Yılmaz Erdoğan cephesi bu konuda sessizliğini koruruken aslında perde arkasında ki gerçeğin bu olmadığı ortaya çıktı. Yaklaşık bir yıldır Yılmaz Erdoğan'ın değişen numarası sonrası BKM'den tanıdığı kim varsa devreye sokarak iletişim kurmaya çalışsa da başarılı olamayan Cansu Taşkın geçen süre boyunca hiç bir açıklama yapmadan bekledi.

BÖYLE BİR AŞK OLMADIĞI ORTAYA ÇIKTI

"İnci Taneleri” dizisinin çok konuşulmaya başlamasından sonra katıldığı programda aşk yaşıyoruz açıklaması ise akıllarda acaba reklam mı yapıyor? sorularını getirdi. Yılmaz Erdoğan'a yakın kanatlardan kesin olarak edinilen bilgi ise aralarında kesinlikle böyle bir aşk olmadığı yıllar önce sadece bir kaç kez görüştüklerini söylediği öğrenildi.

 

Özel Haber: tv100 Magazin Hattı / Onur ÜÇKARIŞOĞLU