Aşk-ı Memnu efsanesinin yeni Firdevs Yöreoğlu'su belli oldu! Gelen isim bomba

Aşk-ı Memnu efsanesi "Bihter" adıyla geri dönüyor. Filmin Bihter'i Farah Zeynep Abdullah olmuştu. Herkes Firdevs Yöreoğlu'nu kimin oynayacağını merak ediyordu. O isim bomba...

Aşk-ı Memnu efsanesinin yeni Firdevs Yöreoğlu'su belli oldu! Gelen isim bomba

Bihter filminin hazırlıkları sürüyor. İzlenme rekorları kıran Bergen filminin yönetmenleri Mehmet Binay ve Caner Alper’in yöneteceği film Netflix’te yayınlanacak. Aşk-ı Memnu eserinden uyarlanan dönem filmini Merve Göntem yazıyor. Filmde “Bihter”i Farah Zeynep Abdullah, “Nihal”i Helin Kandemir canlandıracak . Firdevs Hanım rolünü ise çok bomba bir isim canlandıracak.

YENİ FİRDEVS YÖREOĞLU ÇOK BOMBA

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; üç sezon boyunca Camdaki Kız dizisinde Cana rolüyle muhteşem bir performans sergileyen, aynı zamanda en güzel giyinen oyuncuların başında gelen Hande Ataizi, yeni Firdevs Hanım oldu. Ataizi ile Abdullah anne kızı oynayacak.
Bihter’in netleşen diğer oyuncusu ise Nezaket Erden… Özellikle “İnsanlar İkiye Ayrılır” filmindeki başarılı performansıyla adından söz ettiren Erden “Bihter” filminde Peyker rolüne hayat verecek.

Aşk-ı Memnu efsanesinin yeni Firdevs Yöreoğlu'su belli oldu! Gelen isim bomba - Resim : 1

ADNAN BEY KİM OLACAK?

Behlül rolü için bu hafta Furkan Andıç, Boran Kuzum, Halit Özgür Sarı ve Serkan Çayoğlu Farah Zeynep Abdullah’la deneme çekimi yaptı ve en iyi uyum Boran Kuzum’la oldu. Matmazel rolü için Ebru Özkan’ın “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisindeki takvimi ayarlanmaya çalışılıyor. 15 Mart’ta sete çıkması planlanan film için şimdi Adnan Bey aranıyor.

 

Aşk-ı Memnu efsanesinin yeni Firdevs Yöreoğlu'su belli oldu! Gelen isim bomba - Resim : 3