Aşk Mantık İntikam’ın yıldızı Burcu Özberk'ten bomba ilişki itirafı: Hiçbir partnerimle....

Aşk Mantık İntikam’ın başrol oyuncusu Burcu Özberk’in özel hayatıyla ilgili yaptığı itiraflar sosyal medyada gündem oldu. Pek çok romantik komedi dizisinde rol alan Özberk, "Hiçbir partnerimle aşk yaşamadım" dedi.

Burcu Özberk'ten bomba ilişki itirafı!

Fox TV’nin sevilen romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam’da İlhan Şen ile başrolü paylaşan Burcu Özberk, Youtube’da Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet programına konuk oldu. Gence’ye çok çarpıcı açıklamalarda bulunan oyuncu, aşk hakkında da konuştu.

Burcu Özberk, Gence’nin, dizilerde iki başrol oyuncusunun birbiriyle aşk yaşaması hakkında sorduğu bir soruya, ‘Pek çok romantik komedi dizisi yaptım ancak hiçbir partnerimle aşk yaşamadım’ cevabını verdi.

Güzel oyuncu, ‘Güneşin Kızları’ dizisindeki rol arkadaşı Berk Atan ve Afili Aşk’taki partneri Çağlar Ertuğrul ile halen görüştüğünü ve arkadaş olduklarını söyleyerek, ‘Benim maskülen bir tarafım var, erkekler enerjimi sever o sebeple partnerlerimle arkadaş oluyorum’ ifadelerini kullandı.

“Bunlar insana yaşadığını hissettiriyor”

Burcu Özberk, Hakan Gence’nin ‘Aşık mısın?’ sorusuna ise ‘Hayır’ yanıtını verdi. Şu an kalbinin boş olduğunu söyleyen oyuncu, ‘Aşık olmak istiyorum ama aşık oldum demek benim için çok zor, çok güzel aşklar yaşadım o hissi tekrar yaşamayı isterim. Aşık olduğum zaman yeşil daha yeşil geliyor, denize bakarken birisinin omuzunda denizi izlemek mesela, bunlar insana yaşadığını hissettiriyor’ şeklinde konuştu.

 Kaynak: Hürriyet