Aslıhan Güner eşiyle birlikte kamera karşısına geçti

Güzel oyuncu Aslıhan Güner, eşi Mert Kılıç’ın filminde rol aldı. Aslıhan Güner, eşi Mert Kılıç’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Komutan’ filminde aynı zamanda eşiyle birlikte kamera karşısına geçti.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100

Mert Kılıç’ın başrolünde yer aldığı sinema filminde Güner, Türkmen köyünde yaşayan, bebeğini bir katliamda kaybetmiş Züleyha isminde bir kadını canlandıracak.

Aslıhan Güner, film sürecinde kendi hayatında yaşadığı derin bir acıyı da filmde canlandıracağı ağıt yakma sahnesine senaryodan bağımsız bir şekilde doğaçlama olarak yansıttı.

Güzel oyuncu eşinin filminde rol almasıyla ve ağıt yaktığı sahneyle ilgili, “Çok uzun zaman sonra Mert ile birlikte oynuyor olmak benim için çok özel bir durum. Çekimlerin olduğu dönem kendimle ilgili derin bir acı içindeydim, normal hayatımda yaşayamadığım acıyı o sahneye yansıttım.

Yönetmen ve Mert beni bıraktı, o sahnede tamamen kendi acımı yaşayarak o ağıtı yaktım.” yorumunda bulundu. 2021’de vizyona girmesi beklenen filmde Aslıhan Güner’in kendi sesiyle ekrana yansıyacak olan bir ağıt da yer alacak.