Aslıhan Gürbüz sosyal medyadan isyan etti! Yıllar sonra gerçeği açıkladı

Oyuncu Aslıhan Gürbüz kendisiyle ilgili çıkan haberlere sosyal medyadan isyan etti. Gürbü çıkan haberlerle ilgili, "Gerçekten sıkmadı mı bu yalan haberler" diyerek tepki gösterdi. Yıllar sonra bilinmeyen gerçeği açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

Meslektaşı Kerem Kupacı ile evlenip boşandı diye bilinen ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz, yıllar sonra bilinmeyen gerçeği açıkladı.

'Yahşi Cazibe', 'Ufak Tefek Cinayetler' ve 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' gibi dizilerden tanıdığımız Aslıhan Gürbüz'ün özel hayatıyla da merak edilen isimler arasında.

Meğer hiç evlenmemişler

Yıllardır kamuoyunda Aslıhan Gürbüz'ün 2011-2014 yılları arasında 'Hayat Bilgisi' dizisinde 'Pikaçu Kerem' karakterini canlandırarak hafızalarda yer edinen Kerem Kupacı ile evli olduğu biliniyordu. Ancak gerçek sanıldığı gibi değilmiş.

Aslıhan Gürbüz yaptığı açıklamada Kerem Kupacı ile hiç evlenmediğini ve sık sık bu haberle gündeme gelmekten rahatsız olduğunu açıkladı.

Nikah sahteymiş

2011 yılında Gürbüz'ün menajeri evlilik haberleri üzerine yaptığı açıklamada "Nikah, eğlenmek amacıyla yapılan bir oyundu. Yani sahteydi" dedi.