Müge Anlı’nın sır gibi sakladığı kızı Lidya Müge Akdağ ortaya çıktı

ATV ekranlarında Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, yeni sezonuyla yine adından söz ettiriyor. Özel hayatını sır gibi saklayan Anlı, kızı Lidya Müge Akdağ'ı gözlerden uzak büyüttü. İşte Müge Anlı'nın kızı Lidya'nın son hali...

Google Haberlere Abone ol

ATV ekranlarında Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı'nın özel hayatı birçok kişi tarafından merak ediliyor. 

Müge Anlı’nın gazeteci Burhan Akdağ ile evliliğinden olan kızı Lidya Müge Akdağ ise şimdilerde 19 yaşına girdi. Hayranları tarafından oldukça merak edilen Lidya'yı görenler  “güzelliğini annesinden almış” demeden edemiyor.

Kendi adını verdi
Müge Anlı’nın gazeteci Burhan Akdağ ile evliliğinden olan kızı Lidya Müge Akdağ şimdilerde 19 yaşına girdi. Güzelliğini annesinden alan Lidya Müge Akdağ, kameralardan hep uzak büyütüldü. Müge Anlı eşi Burhan Akdağ’dan kızı 6 yaşındayken boşandı. Mahkeme sonrası Lidya Müge Akdağ'ın annesi Müge Anlı'da kalmasına karar verildi.

'Ben böyle bir çocuk yetiştirdiğim için rabbime şükrediyorum'
Kameralardan uzak büyüyen Lidya Müge Akdağ, şimdilerde 19 yaşına girdi. Müge Anlı’nın boyuna gelen kızının son hali epey merak ediliyordu. Müge Anlı, 'ben böyle bir çocuk yetiştirdiğim için rabbime şükrediyorum' açıklamasında bulunmuştu.

 

Kaynak: Mynet