Avcılar'da iş adamına silahlı saldırı düzenlendi

Avcılar'da bir iş adamı lüks aracıyla iş yerinden çıktığı sırada motosikletli kişi yada kişilerce silahlı saldırıya uğradı. Aracıyla birlikte bir üniversitenin bahçesine girerek kurtulan İş adamı kurşunların aracının camına isabet etmesi sonucu ayağına gelen cam parçaları sebebiyle yaralandı.

Avcılar'da iş adamına silahlı saldırı düzenlendi

Olay, Cihangir Mahallesi Petrol Ofisi Caddesi üzerinde bulunan özel bir üniversitenin önünde gerçekleşti. İddiaya göre, ünlü iş adam Turgay Çolakoğlu iş yerinden çıktıktan sonra bir motosikletli kişi tarafından takip edildi.

İş adamı Çolakoğlu, aracı ile giderken şüpheli kişi yada kişiler art arda silah ile araca doğru ateş etti. Saldırı da aracın kapılarına ve camına mermi isabet etti. İş adamı Turgay Çolakoğlu ise camın kırılması ile bacağına gelen parçalardan dolayı yaralandı. İş adamı aracı ile üniversitenin bahçesine girdi.

Olay yerine ihbar üzerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Kısa sürede olay yerine gelen Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri çevrede geniş çaplı incelemelerine başladı. Olayın yaşandığı yerde çok sayıda boş kovana rastlandı.

Olay yerinde incelemelerde bulunan ekipler, olayı gerçekleştiren şüpheli kişi yada kişileri yakalamak için çalışma başlatıldı.

 

Avcılar'da iş adamına silahlı saldırı düzenlendi - Resim : 1