Avcılar'da büyük bir panik... Hasarlı iki ev boşaltıldı.

İstanbul Avcılar'da büyük bir panik yaşandı. İlçede, duvarlarında çatlaklar oluşan iki bina, tedbir amacıyla tahliye edildi. Olayda tanık olan Hakkı Cebecioğlu ise mahallede birçok binanın aynı durumda olduğunu söyledi

Avcılar'da büyük bir panik... Hasarlı iki ev boşaltıldı.

Avcılar'da, duvarlarında çatlaklar oluşan bitişik iki bina, tedbir amacıyla tahliye edildi.

AA'da yer alan habere göre, Gümüşpala Mahallesi Mercan Sokaktaki dörder katlı bitişik iki apartmanda sabaha karşı çatlaklar oluştu.

Avcılar'da büyük bir panik... Hasarlı iki ev boşaltıldı. - Resim : 1Bina sakinleri, çatırtı sesleri üzerine durumu belediye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen Avcılar Belediyesi ekipleri inceleme başlattı ve tedbir amacıyla iki binayı da tahliye ederek mühürledi. Polis ekipleri de çevrede güvenlik önlemi aldı.

Avcılar'da büyük bir panik... Hasarlı iki ev boşaltıldı. - Resim : 2Çatlaklar oluşan iki binanın kolonundaki sıvaların da döküldüğü görüldü. Çevre sakinlerinden Celal Taşkın, komşuların sesleri üzerine sabaha karşı uyandığını ve çatlaklar üzerine binaların boşaltıldığını anlattı. Başka bir görgü tanığı Hakkı Cebecioğlu ise mahallede birçok binanın aynı durumda olduğunu söyledi.