Baba oğul kavgası kanlı bitti: Silah çeken babasını 6 kez bıçakladı

Baba ve oğlu arasında çıkan tartışma bir anda kavgaya döndü. Baba Mehmet Emin Çakat, silahını çekerek oğluna doğrulttu. Murat Çakat da elindeki bıçakla babasına saldırdı. Baba Çakat silahı tutukluk yapınca oğlu tarafından 6 yerinden bıçaklandı.

Baba oğul kavgası kanlı bitti: Silah çekti ve...

Denizli’de baba ile oğlu arasında çıkan tartışma kavgaya dönüşünce kanlı bitti. Silah doğrulttuğu oğlu tarafından 6 yerinden bıçaklanan baba ağır yaralı hastaneye kaldırıldı.

Olay, Pamukkale ilçesi Anafartalar Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; baba ile oğlu arasında tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönen tartışmada baba Mehmet Emin Çakat, silahını oğlu Murat Çakat’a doğrultu. O sırada eline bıçakla kendini savunmak isteyen Murat Çakat, babasına saldırdı.

Baba Mehmet Emin Çakat’ın silahının tutukluk yaptığı ve bu sebeple ateş edemediği iddia edildi. Murat Çakat ise babasını göğsünden ve bacağının farklı noktalarında 6 kez bıçaklayarak ağır yaraladı. Aile üyelerinin ihbarı üzerine bölgeye polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Bölgeye sevk edilen sağlık ekipleri ağır yaralı olan baba Mehmet Emin Çakat’ı Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Babasını ağır yaralayan Murat Çakat ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.