Tarihe geçecek dehşet!

Kan donduran olayda din görevlisi baba ve oğlu 10 yıl boyunca genç kızlara kabusu yaşattı. Sapık baba ve oğlu 216 tecavüz suçlamasıyla yargılanıyor.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100.COM

Kanada Vancouver'a bağlı Burnaby kentinde gerçekleşen olayda 73 yaşındaki din görevlisi Francis Keiling ve oğlu 38 yaşındaki Nathaniel Keiling'in yaptıkları kan dondurdu. İkili, onlarca genç kadına tecavüz etmekle suçlanıyor.

Kanada ve İngiliz basınında çıkan haberlere göre, 2007 ve 2017 yılları arasında toplamda 216 tecavüz suçlaması yapıldı. Hatta bir genç kadın Francis Keiling'in kendisine Batı Virginia Beckley'deki bir kilisenin bodrumunda 24 saat içerisinde 3 kez tecavüz ettiğini iddia etti.

Baba ve oğlu genç kızlara hayatı zindan etti.
Baba ve oğlu genç kızlara hayatı zindan etti.

Kızlardan biri ise tecavüzün ardından geceleri Francis ile uyumak zorunda bırakıldığını söyledi. Francis'in kendisiyle aynı yatağı paylaşmaktan zevk aldığını ileri sürdü.

Bazı genç kızlar Francis gibi oğlu Nathaniel'ın da kendilerine tecavüz ettiğini belirtti. Nathaniel'ın hakkında 52 birinci dereceden tecavüz suçlaması bulunuyor.

Genç kızların iddilarının soruşturulmasının ardından 24 Ağustos'ta tecavüzcü baba ve oğlu tutuklandı.

Bazı iddia edilen suiistimalin gerçekleştiği söylenen St Francis de Sales Parish'ten Peder Paul Wharton, çok üzüldüklerini söyleyerek, "Francis Keiling hiçbir zaman kilisede gönüllü çalışan olmadı" dedi.