Baba ve oğlu dehşet saçtı! Tartıştıkları 4 kişiyi darp edip bıçakladılar: 2 kişinin durumu ağır!

Aksaray’da iki esnaf arasında sigara izmariti atılması nedeniyle çıkan tartışmada kan aktı. Hırdavatçı dükkanı işleten baba Tahir B. ve oğlu Mehmet Ali B., tartışma yaşadıkları reklam ajansı işletmecisi Sinan K., Harun K. (50) ve çalışanlar Mehmet K. (27) ile Hidayet K.'yi (33) darp edip bıçakla yaraladı. Yaralılardan ikisinin durumunun ağır olduğu belirtildi.

Baba ve oğlu dehşet saçtı! Tartıştıkları 4 kişiyi darp edip bıçakladılar: 2 kişinin durumu ağır!

Edinilen bilgilere göre olay Taşpazar Mahallesi Eski Sanayi Caddesi Piri Mehmet Paşa Çarşısı’nın 1. katında bulunan reklam ajansı bürosunda yaşandı. Çarşının zemin katında hırdavatçı dükkanı işleten Tahir B. (62), 1. kattan aşağıya sigara izmariti atıldığı gerekçesiyle reklam ajansı işletmecisi Sinan K.'nin (48) ofisine çıkarak bağırdı.

DARP ETTİLER, BIÇAKLA YARALADILAR

 Tahir B. ve oğlu Mehmet Ali B. (33), tartıştığı Sinan K., kardeşi Harun K. (50) ve çalışanlar Mehmet K. (27) ile Hidayet K.'yi (33) önce darp etti, sonra ellerindeki bıçaklarla yaraladı. Çarşıdaki diğer esnaflar tarafından 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulunulması üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

YARALILARDAN İKİSİNİN DURUMU AĞIR

Kısa sürede olay yerine gelen 112 Acil Yardım ekipleri yaralı 4 kişiye ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Yaralılar ambulanslarla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılırken, yaralılardan Sinan K. ve Mehmet K.'nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

ZANLILAR GÖZALTINA ALINDI

Olayın ardından kaçan baba ve oğul ise İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin çalışmasıyla kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılan olayla ilgili inceleme ve araştırma çalışmaları sürüyor.