Bahar’ın yıldızı Demet Evgar’a sürpriz doğum günü! Yeni yaşını sevdikleriyle kutladı

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Bahar’da rol alan Demet Evgar, 44’üncü yaşını kutladı. Ünlü oyuncuya aşçı Refika Birgül pasta yaptı.

Yayınlanan her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Bahar dizisinde başrol oynayan Demet Evgar, oyunculukta başarısıyla sık sık adından söz ettiriyor.

Bahar’ın yıldızı Demet Evgar’a sürpriz doğum günü! Yeni yaşını sevdikleriyle kutladı - Resim : 1DOĞUM GÜNLERİNİ BİRLİKTE KUTLADI

44'üncü yaşına giren Demet Evgar'a aşçı Refika Birgül pasta yaptı. Aynı gün doğumlu olan ikili, doğum günlerini birlikte kutladı.

"İYİ Kİ DOĞDUN REFİKA"

Demet Evgar, sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Yayınladığı videoya  "Canım Refika ve şahane ekibi. Siz ne güzel insanlarsınız. Boğa kardeşliği yaptık. İyi ki doğdun Refika" notunu düştü. 

"BU DA BENİM DOĞUM GÜNÜ HEDİYEM"

Refika Birgül, ünlü oyuncu ile yer aldığı fotoğrafına; "Evet, bu da benim kendime doğum günü hediyem! Huyunu, yolunu, duruşunu çok sevdiğim uzaktan takip ettiğim Demet Evgar'ın da doğum günü. Hatta muhtemelen annelerimiz aynı saatlerde sancı çekiyorlardı, 1980'de. Bambaşka işler yapıp, hayatlar yaşıyor olsak da içten içe bazı taraflarımızı aşırı benzetiyordum. Verdiği mücadelede dimdik durabilmesi, netliği bazen zorlandığımda da bana örnek oluyordu. Kendime hediye olarak da bu kadar sevdiğim birine bir yemek yapmak, ona duyduğumuz takdiri uzaktan ve içimizden söylemenin yanında, sürpriz bir doğum günü kutlaması yapmak istedik ekipçe. Bir sürü aksilikle eriyen yamuk bir pasta yapmış olduk. Ama kendisi de 'Bahar' set ekibi de dünya tatlısı olduklarından her şey tatlı oldu. 'Demet nasıl biri, göründüğü gibi mi?' derseniz de— göründüğünden de çok güzel ve iyi ve şeker diyebilirim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" açıklamlarında bulundu. 

Bahar’ın yıldızı Demet Evgar’a sürpriz doğum günü! Yeni yaşını sevdikleriyle kutladı - Resim : 2

"İYİ Kİ DOĞDUN SEVGİLİM"

Ünlü oyuncunun eşi Levent Babataş da  "İyi ki doğdun sevgilim" notuyla fotoğraflarını paylaştı. 

Bahar’ın yıldızı Demet Evgar’a sürpriz doğum günü! Yeni yaşını sevdikleriyle kutladı - Resim : 3