Bakın Mucize Doktor'un Nazlı'sı nasıl keşfedilmiş!

Fox TV'de yayınlanan Mucize Doktor dizisinde "Nazlı" karakterini canlandıran ve bir anda parlayan Sinem Ünsal rolüyle ilgili açıklamada bulundu.

Ünsal, oyunculuk macerasını şu cümlerlerle devam ettirdi: “Konservatuvarda dört sene daha kaybetmemek için oyunculuk eğitimi almaya başladım ve bir yandan da bu ders ücretlerini karşılamak ve İstanbul’da yaşayabilmek adına bir yayınevinde editor asistanı olarak çalışıyordum.Senaryoda her sahneyi merakla okudum ve bu hassas konuyu oldukça hassas bir şekilde ele alması başarısından dolayı da senarist Pınar Bulut’u tebrik ettim”.

Bunun için de yüksek lisansa odaklandığım bir süreçte Çobanyıldızı dizisinden bir teklif geldi ve audition’dan hemen iki gün sonra da sete çıktım ve oyunculuk kariyerim böylelikle başlamış oldu”.

DenizBank ve Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) iş birliğinde hayata geçirilen 4. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması kapsamında gerçekleştirilen “Senaryo Sohbetleri” programın onuncu bölümünün konuğu Mucize Doktor dizisinde "Nazlı" karakterini canlandıran oyuncu Sinem Ünsal’dı.

“Oyuncu Olmak İçin Bavulumu Toplayıp İstanbul’a Gittim”

Programda ilk olarak “Oyuncu olma hikayen nasıl başladı?” sorusuna cevap veren Sinem Ünsal, konservatuvar mezunu olmadığını fakat her zaman oyuncu olmak istediğini ve Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünden mezun olduktan sonra da bavulunu toplayıp İstanbul’a giderek bu yolculuk için ilk adımını attığını söyledi