Yasak Elma dizisinde yasak aşk bombası

FOX TV'nin fenomen dizisi Yasak Elma'da bomba yasak aşk gelişmesi. Yeni sezonu merakla beklenen Yasak Elma'da Çağatay'ın yasak aşk yaşayacağı ve gerilimin artacağı ortaya çıktı.

Medyapım’ın FOX için hazırladığı Yasak Elma’nın 5. sezon çekimlerinin son gelen bilgilere göre 30 Ağustos’ta başlaması gündemde… Aynı dönemde FOX’un da yeni sezon tanıtımının çekilmesi gündemde…

Yeni bölümlerini Ece Erdek Koçoğlu’nun yöneteceği diziye Biran Damla Yılmaz’ın “Kumru”, Murat Aygen’in “Doğan”, Yasmin Erbil’in de “Canan” karakterleriyle katılacağı ortaya çıkmıştı.

Kulislerde dolaşan bilgilere göre son bir değişiklik olmazsa dizinin yeni bölümlerinde babası Hasan Ali’nin patlamada ölümü sonrası çok değişecek olan Çağatay’ın Yıldız’la arası bozulacak ve Çağatay yeni komşularının kızı Kumru’yla yasak aşk yaşayacak.

Bu ilişkiye Kumru’nun babası Doğan şiddetle karşı çıksa da kızını vazgeçiremeyecek ve olaylar şirketi ele geçirme planları yapan Ender’in de araya girmesiyle başka bir boyuta taşınacak. Yasak Elma’da yine entrika başrolde olacak.