Benim Adım Melek 41. Bölüm full izle

TRT'nin sevilen dizilerinden Benim Adım Melek dizisinin 41. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için ise Benim Adım Melek son bölüm internete yüklendi. İşte 25Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Benim Adım Melek 41. bölüm.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Benim Adım Melek dizisinin 41. bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı. 25 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Benim Adım Melek dizisinin 41. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Benim Adım Melek dizisi 40.bölümde ne olmuştu?

Melek oğluna sarılamamanın acısını yaşarken Seyit Ali ona destek olur. Halil ve Mirza dolandırıldıklarını anlayıp adamın peşine düşerler, Kenan’la konuşan adamın foyası ortaya çıkar. Haliller dolandırıcıyı polise götürmeye çalışırlar. Mithat, Seyran’ın kredi çekmiş olmasına nasıl tepki gösterecektir. Seyran bu krediyi bir çözüm yolu olarak düşünürken Mithat kendini çaresiz hisseder. İkilinin gergin anları Gülce’ye de yansır. Alpay Kerem ve Aslı’nın arkadaşlığını öğrenince küplere biner ve Aslı‘ya Kerem’le görüşmemesini söyler. Alpay’ın şerhini Aslı kabul etmez. Ömer sahra hastanesinde göreve başlar. Mahmut Mithat’ın borcunu ödemek için Kadriye’den para isterken Seyit Ali bunu duyar. Oğlunun senet imzaladığını öğrenen Seyit Ali üzülür.  Şirhanlar ve Karadağlar birlikte yemek yemeği planlarken hayat onları başka süprizlerle karşılaştıracaktır.

Benim Adım Melek dizisi 41.bölüm izle

Benim Adım Melek dizisi 41.bölümü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Benim Adım Melek dizisinin konusu nedir?      

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek’in hayattaki en kıymetlileri: çocukları…

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

Benim Adım Melek dizisi oyuncuları kimdir?

  • Melek - Nehir Erdoğan
  • Halil - Kutsi
  • Nefise - Şerif Sezer
  • Alpay - Kaan Çakır
  • Ömer - Mustafa Mert Koç
  • Defne - Rabia Soyturk
  • Kerem - Ulvi Kahyaoğlu
  • Funda - Ece Özdikici