Başlığı Bergüzar Korel attı! Bergüzar Korel bikinili yakalandı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, ikinci bebeği Han'ı kucağına almasının ardından son halini Instagram'dan paylaştı. Korel, magazincilere fırsat vermeden fotoğraflara kendisi başlık attı: Bergüzar Korel bikinili YAKALANDI! Ünlü oyuncu Bergüzar Korel kilolu haliyle dikkat çekti!

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100.COM

Bergüzar Korel - Halit Ergenç çifti ikinci çocukları Han'ı mart ayında kucaklarına almıştı. Geçtiğimiz günlerde tv100 kameralarına yakalanan Korel, oğlu Han'la birlikte görüntülenmişti. Bergüzar Korel, Instagram hesabından yaptığı esprili paylaşımla takipçilerini güldürmeyi başardı.

Han'ın doğumundan sonra aldığı kiloları saklamadan neşe içerisinde poz veren Bergüzar Korel, fotoğrafın notuna şu sözleri yazdı:

Bergüzar Korel bikinili YAKALANDI!

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel kilolu haliyle dikkat çekti!

4 ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren ünlü oyuncunun kilolu hali gözlerden kaçmadı.

Doğum kilolarından hala kurtulamadığı gözlenen Bergüzar Korel’in saklanma çabaları ise işe yaramadı.

Doğum sonrası aldığı kilolar ve selülitleri ile dikkat çeken Bergüzar Korel’in bu görüntüsü şaşkınlık yarattı.

Çevrenin şaşkın bakışları arasında tatilini sürdüren Bergüzar Korel’i görenler “eski halinden eser yok” demekten kendilerini alamadılar.

Bu görüntüsü ile sosyal medyada eleştiri okları ve hakarete varan yorumlar ile alay konusu olan Bergüzar Korel’in şok değişimi için yana kaydırabilirsiniz.

Sizleri yormak istemedim☺️
İyi yazlar olsun

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bergüzar Korel bikinili YAKALANDI! Ünlü oyuncu Bergüzar Korel kilolu haliyle dikkat çekti! 4 ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren ünlü oyuncunun kilolu hali gözlerden kaçmadı. Doğum kilolarından hala kurtulamadığı gözlenen Bergüzar Korel’in saklanma çabaları ise işe yaramadı. Doğum sonrası aldığı kilolar ve selülitleri ile dikkat çeken Bergüzar Korel’in bu görüntüsü şaşkınlık yarattı. Çevrenin şaşkın bakışları arasında tatilini sürdüren Bergüzar Korel’i görenler “eski halinden eser yok” demekten kendilerini alamadılar. Bu görüntüsü ile sosyal medyada eleştiri okları ve hakarete varan yorumlar ile alay konusu olan Bergüzar Korel’in şok değişimi için yana kaydırabilirsiniz. Sizleri yormak istemedim☺️ İyi yazlar olsun🤍

A post shared by Berguzar Korel (@berguzarkorel) on

 

Hazal Kaya'dan destek

Bergüzar Korel'in paylaşamının ardından ünlü sanatçıya ilk destek kendisi gibi ünlü bir isim olan Hazal Kaya'dan geldi. Korel'in paylaştığı fotoğrafları Instagram hikayesi yaparak şunları yazdı: Bergüzar çok güzelsin! Helal...