Ünlü oyuncunun kız kardeşi açıkladı... 'Şu anda gündelikçilik yapıyorum'

Tanju Korel ve Hülya Darcan çiftinin kızları, Bergüzar Korel'in kız kardeşi Zeynep Korel, Amerika'da günlüğü 400 TL'ye temizlikçilik yapmaya başladığını açıkladı.

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuşan ünlü oyuncu Bergüzar Korel'in kız kardeşi Zeynep Korel, Chicago'ya taşınarak burada hayatına sıfırdan başladı.

Boğaziçi Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunu olan Korel, Teksas'taki Rice Üniversitesi'nde Tasarım bölümünü bitirdi ve birçok şirkette yöneticilik yaptı.

İki kitap yazan Zeynep, şimdilerde günlüğü 400 TL'ye temizlikçilik yapmaya başladığını açıkladı. Ayrıca arta kalan vaktinde de saati 70 liraya köpek gezdirdiğini belirtti.

Zeynep Korel yeni hayatıyla ilgili şunları söyledi...

"Amerika'da evlere temizliğe gidiyorum. Şu anda gündelikçilik yapıyorum. Bunun daha aşağısı yok. 'Ailenin imkanları olmasına rağmen sen nasıl bunu yapıyorsun?' diyenler çok. Hiçbir şey ayıp değil. Çalışmak hiç ayıp değil.

Babam hayatta olsaydı bana 'Temizlik yapma sana küçük bir şirket kuralım' derdi. Ben babamı çok erken kaybettim. Ben küçük anneydim. Benim bir ergenliğim ve yapmam gereken çocukça şeylerim olmadı. Çok küçükken çalışmaya başladım. Ben büyürken kimse bana 'Aferin kızım' demedi. Anneler babalar evlatlarınıza yaptığı şeyler için alkış tutun. Lütfen şiddetten uzak durun. Her anne baba iyidir ama her anne baba hata yapar. Rahmetli babamın söylediği gibi yüreğimin götürdüğü yere gidiyorum."