Beşiktaş, Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak hazırlanan formasıyla sahaya çıkacak

Beşiktaş, Trendyol Süper Lig’in 18.haftasında Hatayspor ile oynayacağı maçta, Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak hazırlanan yeni formasıyla mücadele edecek.

Beşiktaş, Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak hazırlanan formasıyla sahaya çıkacak

Süper Lig ekipleri Cumhuriyet’in 100.yılına özel olarak hazırladığı formalarla mücadele etmeye devam ediyor. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın ardından Beşiktaş Kulübü de hazırlanan özel formasıyla maça çıkacak.

HATAYSPOR MAÇINDA FUTBOLCULAR GİYECEK

Beşiktaş Kulübü yaptığı açıklamayla Trendyol Süper Lig'in 18. haftasında 25 Aralık Pazartesi günü saat 20.00'de deplasmanda oynayacağı Atakaş Hatayspor karşılaşmasında, Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak hazırlanan yeni formasıyla mücadele edecek.

Beşiktaş, Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak hazırlanan formasıyla sahaya çıkacak - Resim : 1

Beşiktaş Kulübü’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Türk sporunun sarsılmaz temel taşı, milyonların gözbebeği, dorukların şanlı Beşiktaş'ının ay-yıldızlı arması, ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Cumhuriyetimizin 100. Yıl logosunun, kurucularımızın ve onursal başkanlarımızın isimleriyle bezenmiş tasarımıyla siyah formamız ilk kez oyuncularımızın sırtında olacak. Bu özel çalışma için formamızdaki haklarından bir maçlık feragat eden sponsorlarımızın anlamlı desteğine çok teşekkür ederiz” denildi.