Söylemezsem Olmaz sunucusu Seren Serengil, Alişan'ın eşi Buse Varol'u topa tuttu!

Beyaz TV'de yayımlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Seren Serengil'in Alişan ve Buse Varol hakkında söyledikleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Serengil, yeniden anne olan Buse Varol'a demediğini bırakmadı.

Söylemezsem Olmaz sunucusu Seren Serengil, Alişan'ın eşi Buse Varol'u topa tuttu!

Serengil, bu kez yeniden anne baba olmanın heyecanını yaşayan Alişan ve Buse Varol hakkında konuştu. Serengil, Buse Varol hakkında, "Çok da iyi ve tanınan bir oyuncu değildi zaten. Ali'yle evlenerek hayatını garanti altına aldı" dedi. 

Bircan Bali'nin "Alişan'ı seversiniz sevmezsiniz ama..." ile başlayan cümlesi Arto'nun "Sevmeyiz!" cevabıyla kesildi.

"Yetenekli ve tanınan bir oyuncu değil"

Özellikle Seren Serengil, Alişan'ı yere göğe sığdıramazken; eşi Buse Varol'un hayatının en iyi zamanlarını yaşadığını ve Alişan'dan önce yetenekli ve tanınan bir oyuncu olmadığını söyledi. Arto ise Buse Varol için "Çok akıllı bir kız!" dedi.

Seren Serengil, "Ali'nin (Alişan) hakkını neden verelim, çünkü karısına çok iyi bir hamilelik geçirtti, el üstünde tuttu. Ailesine çok düşkün olmasına rağmen kızın her dediği yapılıyor, her istediği alınıyor. Kız hayatında görebileceği en şekilde ve en iyi şartlarda yaşıyor. Çok da iyi ve tanınan bir oyuncu değildi zaten. Ali'yle evlenerek hayatını garanti altına aldı. Ali'yle mutlu ve güzel bir evliliği var. Bence Ali çok iyi bir eş, örnek alınması gerekiyor" ifadelerini kullandı.