Beylikdüzü'nde kardeş cinayeti! Cinnet getiren genç, ablasını bıçaklayarak öldürdü!

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi'nde dün akşam meydana gelen olayda, 28 yaşındaki Merve K., kardeşi 20 yaşındaki Hüseyin K. ile aralarında çıkan tartışmanın büyümesi üzerine cinnet getiren kardeş, ablasını bir çok yerinden bıçaklandı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan 28 yaşındaki Merve K. tüm müdahalelere rağmen bu sabah hayatını kaybetti. Kardeş Hüseyin K. ise olay yerinde bıçakla birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

Beylikdüzü'nde kardeş cinayeti! Cinnet getiren genç, ablasını bıçaklayarak öldürdü!

Beylikdüzü Yakuplu'da yaşayan 28 yaşındaki Merve K., kardeşi Hüseyin K. (20) tarafından bıçaklandı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Merve K. tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olay yerinde bıçakla birlikte gözaltına alınan Hüseyin K., polis merkezindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Beylikdüzü'nde kardeş cinayeti! Cinnet getiren genç, ablasını bıçaklayarak öldürdü! - Resim : 1

Olay, dün akşam saatlerinde Yakuplu Mahallesi'nde meydana geldi. Hüseyin K. (20), ablası Merve K. (28) ile gürültü nedeniyle tartışmaya başladı. Büyüyerek devam eden tartışmada, cinnet geçirdiği iddia edilen kardeş Hüseyin K., ablası Merve K.'ya saldırarak birçok yerinden bıçakladı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Beylikdüzü'nde kardeş cinayeti! Cinnet getiren genç, ablasını bıçaklayarak öldürdü! - Resim : 2

Polis ekipleri, çevrede güvenlik önlemi alarak olayla ilgili inceleme başlattı. Merve K. ise sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan 28 yaşındaki Merve K. tüm müdahalelere rağmen bu sabah hayatını kaybetti. Kardeş Hüseyin K. ise olay yerinde bıçakla birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

Beylikdüzü'nde kardeş cinayeti! Cinnet getiren genç, ablasını bıçaklayarak öldürdü! - Resim : 3

Polis merkezinde işlemleri tamamlanan Hüseyin K. adliyeye sevk edildi. Sosyal medya hesabı üzerinden başsağlığı mesajı yayınlayan yakınları, otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından cenaze işlemlerinin netleşeceğini duyurdu.