Bıçaklandı, tramvay durağına sığındı! Güvenlik görevlisi onu husumetlilerinden korudu

İzmit/ Kent Meydanı'nda iki grup arasında kavga çıktı. Sinirlerin yükseldiği kavgada aldığı bıçak darbesiyle yaralanan bir kişi tramvay durağına sığındı. Tramvay durağının güvenlik görelisi, genci peşinde olan husumetlilerinden korudu.

Bıçaklandı, tramvay durağına sığındı! Güvenlik görevlisi onu husumetlilerinden korudu

Olay, saat 20.00 sıralarında İzmit şehir merkezindeki Kent Meydanı'nda meydana geldi. İki grup arasında henüz bilinmeyen sebeple bıçak ve satırların kullanıldığı kavga çıktı. Kolundan ve bacağından bıçaklanan K.Ş., kaçarak yakındaki Yenicuma tramvay durağına sığındı. Yaralı gencin peşinden durağa gelen saldırgan grup, araya girmek isteyen tramvay durağında görevli güvenlik görevlisinin engellemesiyle karşılaştı. Grup, kendilerini engelleyen güvenlik görevlisine taş attı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve acil sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralanan K.Ş. olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırılırken, grubun taşladığı güvenlik görevlisinin ise yaralanmadığı belirlendi. Polis ekiplerinin geldiğini gören şüpheliler olay yerinden kaçtı. Kavgada kullanılan bir börek bıçağı yakındaki bir bankın altında bulundu.

Polis kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.