Kırmızı Oda'dan Doğduğun Ev Kaderindir dizisine flaş transfer!

Binnur Kaya'nın başrolünde yer aldığı TV8 Kırmızı Oda dizisinde Delikanlı Sadi karakterine can veren ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Doğduğun Ev Kaderindir’e konuk oluyor. İşte ayrıntılar..

Kırmızı Oda'dan Doğduğun Ev Kaderindir dizisine flaş transfer!

Seyirciyi TV8 ekranlarına kilitleyen fenomen dizi Doğduğun Ev Kaderindir'e  Kırmızı Oda dizisinde Delikanlı Sadi karakterine can veren ünlü oyuncu Erkan Petekkaya dahil oldu.

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı dizinin yeni bölümüne, Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı Delikanlı Sadi karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Erkan Petekkaya konuk oluyor.

Delikanlı Sadi, diziye Ali Rıza’nın geçmişten güvendiği bir dostu olarak, ona yardım etmek için geliyor.

Kırmızı Oda'dan Doğduğun Ev Kaderindir dizisine flaş transfer! - Resim : 1

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümünde neler olcak?

Mehdi’nin Cengiz’le ilişkisini kesmesinden sonra intikam almak isteyen ve Mehdi’ye teklifsizce verdiği paranın tefeciliğini yapan Cengiz, Mehdi’nin yumuşak karnını bulur: Zeynep.

Zeynep’in ve Barış’ın aileleri ile yaşadığı eve silahlı saldırı düzenleyen Cengiz, suçu Mehdi’nin üzerine yıkmak ister. Mehdi cephesinde işler sıkışıkken ailesinin güvenliğinden endişelenen Ali Rıza, yardımcı olması için tersaneden tanıştığı ve çok güvendiği Delikanlı Sadi’yi çağırır. Ailesi için her şeyi yapabilecek olan bu gözü kara adam, Cengiz’in durdurabilmek için mücadele eder.

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisi yeni bölümüyle 24 Mart Çarşamba akşamı TV8 ekranında olacak.