Boşanma davasını duyunca katliam yapmış! Eşi, baldızı ve kayınbiraderinin eşini öldürmüştü!

Giresun'un Espiye ilçesinde tabanca ile öldürdüğü ayrı yaşadığı eşi ve baldızı toprağa verildi. Olayın ardından intihara kalkışan Nuri Çamur’un, birkaç gün önce eşinin kendisine boşanma davası açtığını öğrenmesiyle konuşmak için gittiği evde olayı gerçekleştirdiği bildirildi.

Boşanma davasını duyunca katliam yapmış! Eşi, baldızı ve kayınbiraderinin eşini öldürmüştü!

Olay, dün öğle saatlerinde ilçenin Merkez Mahallesi Dörtyol mevkisinde meydana geldi. Nuri Çamur, bir süre önce evi terk eden 1 yıllık eşi Dilek Çamur ile görüşmek için kayınbiraderinin evine gitti. Burada, çift arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Bu sırada evde bulunan baldızı Ayşe Kılıç ile kayınbiraderinin eşi Damla Çubukçu araya girmek istedi. Yanındaki tabancasını çeken Nuri Çamur, eşi Dilek ile baldızı ve kayınbiraderinin eşine peş peşe ateş etti. Nuri Çamur, ardından silahın namlusunu kendisine doğrultup tetiğe çekti.

Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine eve polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. 4 yaralı, ilk müdahalelerinin ardından Espiye Devlet Hastanesi'nde kaldırıldı. Ancak Dilek Çamur ile Ayşe Kılıç ve Damla Çubukçu, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Nuri Çamur'un ise tedavisinin sürdüğü bildirildi.

Boşanma davasını duyunca katliam yapmış! Eşi, baldızı ve kayınbiraderinin eşini öldürmüştü! - Resim : 1

Boşanma davası açtığını öğrenince...

Nuri Çamur’un birkaç gün önce eşinin kendisine boşanma davası açtığını öğrendiği, bu nedenle konuşmak için de kayınbiraderinin evine gittiği, çıkan tartışmada da silahını çekip ateş ettiği belirtildi. Nuri Çamur'un daha önce de eşini tehdit ettiği, evine dönmeye zorladığı ifade edildi.

Boşanma davasını duyunca katliam yapmış! Eşi, baldızı ve kayınbiraderinin eşini öldürmüştü! - Resim : 2

İstanbul'da toprağa verilecek

Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsilerinin ardından cenazeleri yakınları tarafından teslim alınan Dilek Çamur ile kız kardeşi Ayşe Kılıç, Espiye ilçesi Kurugeriş köyünde öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Damla Çubukçu'nun cenazesinin ise götürüldüğü İstanbul'da toprağa verileceği bildirildi.

Boşanma davasını duyunca katliam yapmış! Eşi, baldızı ve kayınbiraderinin eşini öldürmüştü! - Resim : 3