Bu da oldu! Yaya köprüsünün asansöründe mide bulandıran olay

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin halkın ulaşımını kolaylaştırmak, özellikle engelli ve yaşlıların köprülere kolay erişimini sağlamak amacıyla şehre kazandırdığı asansöre bir kişi tuvaletini yaptı. Güvenlik kameralarından yapılan tespitin ardından olayı gerçekleştiren A.T. isimli şahıs gözaltına alındı.

Bu da oldu! Yaya köprüsünün asansöründe mide bulandıran olay

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir kişi, yaya köprüsünün asansörüne tuvaletini yaptı. Güvenlik kameralarından yapılan tespitin ardından olayı gerçekleştiren şahıs gözaltına alındı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin halkın ulaşımını kolaylaştırmak, özellikle engelli ve yaşlıların köprülere kolay erişimini sağlamak amacıyla şehre kazandırdığı asansör veya yürüyen merdivenlere zaman zaman zarar verildiği görülüyor ancak bu yaşanan son olay pes dedirtti.

Bu da oldu! Yaya köprüsünün asansöründe mide bulandıran olay - Resim : 1

İzmit Yeni Cuma mevkiindeki Mimar Sinan Yaya Köprüsü'nde yer alan asansöre binen bir kişi tuvaletini yaptı. Olayın belediyeye bildirilmesi ile güvenlik kameralarından görüntüler polise iletildi.

Bu da oldu! Yaya köprüsünün asansöründe mide bulandıran olay - Resim : 2

Olaya ilişkin araştırma yapan polis ekipleri, asansöre tuvaletini yapan A.T. isimli şahsı gözaltına aldı. Kişinin Yalova’daki bir tersanede işçi olarak çalıştığı tespit edildi. Olaya ilişkin ifadesi alınan şahıs adliyeye sevk edildi.