Burak Deniz ile aşk yaşayan Didem Soydan kimdir? Didem Soydan kaç yaşında? Didem Soydan Nereli?

Burak Deniz ile aşk yaşayan ünlü model Didem Soydan, çıktığı defileler ile adından söz ettiriyor. Peki, Arnatvutluk kökenli bir ailenin kızı olan Didem Soydan kimdir? Didem Soydan kaç yaşında?

Didem Soydan kimdir? Didem Soydan kaç yaşında?

Verdiği cesur pozları ile adından söz ettiren Didem Soydan, modelliğinin yanı sıra oyunculukta yaptı. Ünlü model, Maraşlı dizisinin yıldızı Burak Deniz ile aşk yaşıyor. 1984 yılında dünyaya gelen Didem Soydan kimdir? Didem Soydan kaç yaşında? Didem Soydan Nereli?

DİDEM SOYDAN KİMDİR?

Didem Soydan, 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Anne tarafı Bulgaristan ve Yunanistan göçmeni, babası ise Arnavutluk'tan göç etmiş bir ailenin çocuğudur.

Üniversite yıllarında çalıştığı Diesel adlodacı Ümit Ünal tarafından modellik teklifi gelince bir ay sonra La Russie defilesinde yer aldı. Bu defilede birçok ünlü modacı ve fotoğrafçı tarafından beğenildi. Modellik kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen Didem Soydan Türkiye'nin birçok ünlü modacısıyla birlikte çalıştı.

İstanbul'da düzenlenen moda haftaları kapsamındaki Fashion Week defilelerinde tasarımcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yer aldı. Didem Soydan, modellik işine girmeden önceki işinde yani Diesel mağazasında sonradan modacı olan Umut Eker ile birlikte çalışıyorlardı.

1 Nisan 2014 tarihinde İtalya`nın Verona kentinde düzenlenen Uluslararası Calzedonia Summer Show`da Didem Soydan da podyuma çıktı. Calzedonia Summer Show da podyuma çıkan ilk Türk mankendir.