Manzara izlemek için çıktığı duvardan düştü! Faciadan kıl payı dönüldü

Bursa'da arkadaşlarıyla eğlenmek için Uludağ'a çıkan 22 yaşındaki genç, manzara izlemek isterken canından oluyordu. Genç, manzara izlemek için çıktığı 7 metrelik duvardan aşağıya düştü ve mahsur kaldı. İtfaiye ekipleri müdahale etti.

Bursa’da arkadaşlarıyla eğlenmek için Uludağ yoluna çıkan 22 yaşındaki genç kız, manzara izlemek için çıktığı duvardan aşağı düştü. Yaklaşık 7 metre yükseklikten düşen kız, mahsur kaldığı yerden itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

7 METRELİK DUVARDAN DÜŞTÜ, İTFAİYE EKİPLERİ YETİŞTİ

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Demirkapı Mahallesi Kireç Ocakları mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre 22 yaşındaki Sibel İ., arkadaşlarıyla eğlenmek için manzaralı bir alana geçti.

Manzaraya karşı oturmak isteyen Sibel İ., tırmandığı duvardan yaklaşık 7 metre aşağı düştü. Mahsur kalan gencin arkadaşları hemen 112 ekiplerini aradı. İhbar üzerine bölgeye itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Halatla aşağı inen ekipler genç kızı sedye ile yukarı taşıdı. Vücudunda kırıklar oluşan Sibel İ., sağlık ekiplerince ilk müdahalesinin ardından Çekirge Devlet Hastanesine sevk edildi.
Polis olayla ilgili tahkikat başlattı.