Camdaki Kız 35. bölüm tek parça izle! Camdaki Kız 35. bölüm full izle! Camdaki Kız son bölüm izle

Camdaki Kız 35. bölüm tek parça izleyebilmek için linki araştırılıyor. Burcu Biricik'in başrolünü canlandırdığı Camdaki Kız 35. bölüm full internete yüklendi. İşte, Camdaki Kız son bölüm izleyebileceğiniz link...

Camdaki Kız 35. bölüm izle

Burcu Biricik'in başrolünü canlandırdığı Camdaki Kız 35. bölüm tek parça olarak yayınlandı. Kanal D'nin sevilen dizisi yeni bölümü ile tv ekranlarında sevenleriyle buluştu. 17 Mart 2022 tarihinde Camdaki Kız 35. bölüm full internete yüklendi. Burcu Biricik'li dizi kaldığı yerden hız kesmeden devam ediyor. Camdaki Kız son bölüm izleyebileceğiniz linki sizler için paylaştık. Camdaki Kız 35. bölümde;


Cana, Feride'nin kendisine yaptıklarından sonra ondan intikam almaya kararlıdır. Bu yüzden Feride ve ailesini araştırması için babasından yardım ister. Diğer taraftan Feride, Nalan'ın Hayri ile olan arkadaşlığından hoşlanmamıştır. Nalan'ı bu konuda uyarır. Sedat ise babasının kendisi hakkındaki planlarını öğrendikten sonra dehşete düşer.

Feride, Nalan'ı korumaya çalışırken Cana'nın duyduklarından habersizdir. Cana, Nalan ile ilgili olan büyük sırrı öğrenir. Cana ne yapacak?

CAMDAKİ KIZ 34. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Camdaki Kız 34. bölümde; Bebeğini kaybetme korkusuyla hastaneye götürülen Nalan, kötü haberi doktorundan alır. Yaşanılan kayıp, hem Koroğlu ailesini hem de İpekoğlu ailesini derinden yaralar. Yaşananların gerçek nedenini öğrenen Rafet, Sedat’tan ve Alp’ten hesap sorar, Feride’nin ise aklında başka planları vardır. Nalan’ın yaşadığı acı, Hayri’yle arasındaki yakınlığın artmasına neden olacaktır.

 Camdaki Kız 34. bölüm izle

Camdaki Kız 34. bölüm full izleyebileceğiniz link...

 CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur.

Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMDİR?

  • Burcu Biricik-Nalan
  • Devrim Yakut-Gülcihan
  • Enis Arıkan-Muzo
  • Feri Baycu Güler-Döndü
  • Feyyaz Şerifoğlu-Sedat
  • Hamza Yazıcı-Tako
  • Hande Ataizi-Cana
  • Merve Polat-Billur