Cana'dan sonra Camdaki Kız dizisinde bir ayrılık daha

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız dizisinden Cana karakterini canlandıran Hande Ataizi'nin ayrılacağı öğrenilmişti. Cana'nın ardından bir oyuncunun daha ayrılacağı öğrenildi.

Cana'dan sonra Camdaki Kız dizisinde bir ayrılık daha

Kanal D ekranlarında perşembe akşamı yayınlanan Camdaki Kız dizisi adeta yaprak dökümü yaşıyor. Dizi başladığı günden beri herkesi sinir eden Cana karakterini canlandıran Hande Ataizi'nin diziden ayrılacağı öğrenilmişti. Cana'nın ardından bir ismin daha ayrılacak.

Camdaki Kız'da yaprak dökümü

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Camdaki Kız dizisi 3. sezonunda da seyirciden büyük ilgi görüyor. Başarılı yönetmen Nadim Güç’ün yönettiği OGM Pictures imzalı dizide peş peşe ayrılıklar yaşanıyor. 2 bölüm stoklu giden dizinin 61. bölümünde Cana’ya hayat veren Hande Ataizi ekibe veda edecek. Ayrılıkların Cana’ya sınırlı kalmadığı öğrenildi.
Dizinin Pervin’i usta oyuncu Laçin Ceylan da Camdaki Kız’dan ayrılıyor. Ceylan, Rafet Koroğlu’nun eski sevgilisi olarak girdiği dizideki performansıyla adından söz ettirmişti. Usta oyuncu da 61. bölümde ekibe veda edecek.

Cana'dan sonra Camdaki Kız dizisinde bir ayrılık daha - Resim : 1