Camdaki Kız 12. Bölüm full izle! Camdaki Kız yeni bölüm izle

Camdaki Kız dizisi son bölümü Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Camdaki Kız dizisi yeni bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 23 Eylül tarihinde yayınlanan Camdaki Kız 12. Bölüm..

Camdaki Kız 12. Bölüm izle

Büyük bir heyecanla beklenilen Camdaki Kız dizisi yeni bölümü yayınlandı. 23 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan Camdaki Kız dizisi 12. bölümü tek parça olarak internete yüklendi. Başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Hande Ataizi’nin paylaştığı Camdaki Kız dizisi yeni bölümde: Cana ve Sedat'ı yakalayan Feride, Sedat'ın üstüne yürür. Öte yandan evde de işler sarpa sarmaktadır. Rafet Nalan'ın üzerine giderken araya Muzo girer. Muzo'ya bağıran Rafet ise karısından sert bir tepki alır.  Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyenler Camdaki Kız 12.bölüm izleyebilecekleri linki merak ediyor.  İşte Camdaki Kız son bölüm tek parça linki…

Camdaki Kız 11. bölüm ne olmuştu?

Camdaki Kız 11.bölümde: Feride’nin, Nalan üzerinde kurduğu baskı Adil’in sabrının taşmasına neden olur ve büyük bir kavga ederler. Selen, Koroğlu ailesi için koşturmaya devam ederken, Levent’in başı kendisinden para isteyen ablası Aylin’le derttedir. Rafet’in Nalan’ın otelde çalışmasına karşı çıkması Nalan’ı çok üzer ama durumu kabullenir. Gülcihan ve Selen’le gittiği defilede herkesin göz önünde olan Nalan için yeni bir sınav daha başlamıştır.

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız 12. Bölüm izle

Camdaki Kız 12. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Camdaki Kız dizisi konusu nedir?

Camdaki Kız dizisi konusunu Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabından alıyor. Uyarlama olan Camdaki Kız dizisi Nalan’ın hayatını konu alıyor. Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız oyuncuları kimdir?

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Hande Ataizi’nin paylaştığı Camdaki Kız dizisi oyuncuları arasında Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı gibi isimler yer alıyor. İşte Camdaki Kız oyuncuları…

 • Burcu Biricik – Nalan
 • Devrim Yakut
 • Feri Baycu Güler
 • Feyyaz Şerifoğlu
 • Hamza Yazıcı
 • Hande Ataizi
 • Merve Polat
 • Nihal Menzil
 • Nur Sürer
 • Selma Ergeç
 • Şerif Erol
 • Tamer Levent
 • Tuğrul Tülek