Camdaki Kız'ın Tako'su yeni aşkıyla görüntülendi! ''Utanıyorum''

Reyting rekorları kıran 'Camdaki Kız' dizisinde 'Tako' karakterine hayat veren Hamza Yazıcı uzun zaman sonra yeni sevgilisiyle görüntülendi. Kendisini çeken gazetecilere ise, "Arkadaşlar utanıyorum ben pek alışık değilim lütfen zaten Hicret Hanım'la bu ilk randevumuz ve ilk buluşmamız" dedi.

Camdaki Kız'ın Tako'su yeni aşkıyla görüntülendi! ''Utanıyorum''

Camdaki Kız dizisinde "Tako" karakterini canlandıran oyuncu Hamza Yazıcı, bir dönem sevgilisi olan Şenay Forbes atılan çok sayıda çirkin mesajı ifşa etmesiyle gündeme gelmişti. İkilinin o dönemki pozları dikkat çekiyordu. Hamza Yazıcı önceki akşam yeni sevgilisi Hicret ile görüntülendi.

Camdaki Kız'ın Tako'su yeni aşkıyla görüntülendi! ''Utanıyorum'' - Resim : 1

Sosyal medya hesabından Forbes'e gelen çirkin mesajları ifşa eden Hamza Yazıcı, "Umarım sizin de ailelerinize böyle yorumlar yapılır. Bizim canımızı sıktığınız gibi sizin de canınız sıkılır" demişti. Bu ilişki bir süre sonra bitti.

 Camdaki Kız'ın Tako'su yeni aşkıyla görüntülendi! ''Utanıyorum'' - Resim : 2

"SANIRIM SEVGİLİ OLACAĞIZ"

Hamza Yazıcı uzun zaman sonra yeni sevgilisiyle görüntülendi. Milliyet'in haberi göre; flaşların patlamasıyla Yazıcı, "Arkadaşlar utanıyorum ben pek alışık değilim lütfen zaten Hicret Hanım'la bu ilk randevumuz ve ilk buluşmamız" dedi.

"Siz neler söylemek istersiniz Hamza Bey'le sevgili misiniz?" sorusuna Hicret Hanım, "Bu bizim ilk buluşmamız. Hamza çok neşeli bir insan, sanırım sevgili olacağız" dedi.