Canına tak etti... Sokağa çıkıp sevgili aradı!

Sevgililer Günü'nde sevgilisi olmayan animasyonu Reşat Yaşar, canına tak ettiğini belirterek Gaziantep sokaklarında sevgili aradı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100

Gaziantep'te animasyoncu Reşat Yaşar (51), 14 Şubat Sevgililer Gününe yalnız girince ilginç bir yönteme başvurdu. Yaşar, üzerine Acil bir sevgili arıyorum, canıma tak etti yazılı pankart giyerek kent merkezinde dolaştı.

Yaklaşık 1 ay önce kız arkadaşından ayrılan Reşat Yaşar, Sevgililer Günü'ne yalnız girmemek için ilginç bir yönteme başvurdu. Kentin en noktalarından birisi olan Yeşilsu Parkı'na gelen Yaşar, üzerine 'Acil bir sevgili arıyorum, canıma tak etti’ yazılı pankart giyerek dolaşmaya başladı.

Yaşar, kendisiyle ilgilenenler için de pankarta cep telefonu numarasını da yazdı. Kent merkezinde pankartla yürüyen ve ‘Bekârlık canıma tak etti’ diye bağıran Reşat Yaşar, "Bir ay önce sevgilimden ayrıldım. Ona nispet olarak böyle bir şey yaptım. Bana, ‘Artık yaşlandın kimse seni beğenmez’ dedi. Ben de onu protesto ediyorum. ‘Nasıl bulurum’ diye düşündüm ve böyle bir fikir aklıma geldi. Bugün de sevgililer günü olduğu için öksüz bir çocuk gibiyim. Sokaklarda parklarda sevgili bulmak için geziyorum. Sevgililer gününde bir sevgili bulmayı umut ediyorum” dedi.