Cansu Dere marka yüzü olduğu lansmanda giydiği elbiseyle göz kamaştırdı!

Bir markanın yüzü olan güzel oyuncu Cansu Dere, önceki akşam hem özel bir tanıtım ile hem de yılbaşı partisi ile Ulus 29’da yapılan, lansmana katıldı. Giydiği elbise ile tüm dikkatleri üzerine toplayan Dere, "Kenan İmirzalıoğlu ile tekrar yeni bir projede yer alır mısınız?" sorusuna da yanıt verdi.

Cansu Dere marka yüzü olduğu lansmanda giydiği elbiseyle göz kamaştırdı!

Şu sıralar herhangi bir dizi projesinde yer almayan güzel oyuncu Cansu Dere, marka yüzü olduğu lansmanda şık bir elbise ile gecede tüm dikkatleri üzerine çekti. Dere, "Kenan İmirzalıoğlu ile tekrar yeni bir projede yer alır mısınız?" sorusuna yanıt verdi.

Cansu Dere'nin yüzü olduğu bir marka önceki akşam hem özel bir tanıtım ile hem de yılbaşı partisi ile Ulus 29’da yapıldı. Özel geceye iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldı. Gelen isimler arasında Selma Ergeç, Nur Fettahoğlu, Boğaç Aksoy, Kaan Aslı Cüreklibatur ve Arzu Kunt yanı sıra birçok isim katıldı.

ŞIKLIĞI İLE BÜYÜLEDİ

Parti öncesi gazetecilerle bir araya gelen Dere, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Uzun süredir ortalarda görünmeyen güzel oyuncu şık bir elbise ise ile gecede tüm dikkatleri üzerine çekti.

 Cansu Dere marka yüzü olduğu lansmanda giydiği elbiseyle göz kamaştırdı! - Resim : 1

"İŞLER STABİL DEVAM EDİYOR"

Yeni bir iş beklediğini dile getiren Dere, "Tam olarak beni heyecanlandıran bir iş gelmedi. Birçok şey okuyorum ama hala yok. Stabil devam ediyor” şeklinde konuştuktan sonra yeni film olam Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in birlikte oynadıkları ‘İstanbul İçin Son Çağrı’ hakkında ise oyuncu, "Henüz fırsatım olmadı izleyemedim ama en kısa zamanda takip edeceğim” dedi.

 Cansu Dere marka yüzü olduğu lansmanda giydiği elbiseyle göz kamaştırdı! - Resim : 2

"ŞU AN İÇİN ÖYLE BİR PROJE YOK"

Dere, "Kenan İmirzalıoğlu ile tekrar yeni bir projede yer alır mısınız?" sorusuna , “Bir daha tabii ki çalışırız ama şu an için öyle bir proje yok” yanıtını verdi.

Cansu Dere marka yüzü olduğu lansmanda giydiği elbiseyle göz kamaştırdı! - Resim : 3